Projeye reaksiyon gösteren yurttaşlar, traktörlerini projenin planlandığı alana sürerek belediyenin yer incelemesine ait yaptığı çalışmaya mani oldu.
Söz konusu projenin bölgedeki tarım ve hayvancılığı olumsuz etkileyeceğini tabir eden bölge sakinleri, “Bölge insanı burada tarım ve hayvancılık yapıyor. Mera alanımıza kıymayın. Bölgede tarım ve hayvancılık bitecek. Bu atılan yanlış adımdan vazgeçin” dedi.
Yurttaşlar talepleri karşılanana kadar gayretlerini sürdüreceklerini söz etti.
Yorum Yok