AKP ve CHP temsilcileri, ilçe seçim heyetine başvurarak 13 sandık için sonuçlara itiraz etti. İlçe Seçim Konseyi, parti temsilcilerinin itirazını, münasebetleri kıymetlendirerek karara bağlayacak.
![](https://mebushaber.com/wp-content/uploads/2023/05/catalcada-kimi-sandiklardaki-sonuclara-itiraz-edildi-afU1MiOD.jpg)
AKP ve CHP temsilcileri, ilçe seçim heyetine başvurarak 13 sandık için sonuçlara itiraz etti. İlçe Seçim Konseyi, parti temsilcilerinin itirazını, münasebetleri kıymetlendirerek karara bağlayacak.
Yorum Yok